Контрактне виробництво

soap, gift, hygiene-3123468.jpg

Корисно знати

Виробничі потужності, кваліфікація та штат співробітників дозволяють нам створити для Вас Власний бренд косметики під будь-які запити та цілі. Від ідеї до розробки персональної рецептури, виробництва та відправки готового продукту клієнту. Ми опрацюємо всі моменти та створимо Ваш ідеальний продукт. За роки роботи спеціалістами компанії освоєно та відпрацьовано передові технології виробництва косметики та засобів гігієни, створено потужну виробничу базу, розроблено понад 1000 унікальних рецептур для кремів, скрабів, шампунів, гелів для душу, бальзамів та ін. База рецептів постійно розширюється, дозволяючи підібрати косметичні засоби під будь-які запити клієнта. Кваліфіковані фахівці будуть вести проект від надходження запиту до створення персональної рецептури виробництва та відвантаження готового продукту.

Наші переваги

Компанія «Натуральна косметика» контролює якість використовуваної сировини працює з працює з перевіреними постачальниками сировини, всі компоненти із сертифікатами якості.
Кожна партія перед надходженням на склад проходить строгу перевірку на відповідність якості. Щодня у виробничій лабораторії проходять випробування сировини та розробляється нова рецептура продукції.

laptop, office, hand-3196481.jpg

Етапи співпраці

Приймаємо від вас заявку на виготовлення косметичної продукції.

Технологом створюється зразок продукту за готовою рецептурою або розробленою індивідуально для вас.

Готові зразки відправляються вам на затвердження.

Узгоджується тара, обʼєми, етикетка, вартість, а також терміни виготовлення.

Замовлення віддається у роботу.

ВИДИ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

Емульсійна (кремова) продукція

Жировоскова продукція

Гелева продукція

Рідка (лосьонова) продукція

Порошкова продукція

Кошик